Cenowe hity tygodnia

Sklep zoologiczny - W naszej ofercie posiadamy najlepsze produkty na rynku. Posiadamy produkt wielu marek m.in. Deli Nature, Versele Laga. Karma, nasiona, mieszanka, ziarno, witaminy, klatki, nektar, poidła w najlepszych cenach na rynku. Super promocje - wyprzedaże - oferty promocyjne

Filtry aktywne

 • versele laga mix suszonych insektów 250g PROMOCJA

  versele laga mix suszonych insektów 250g PROMOCJA

  19,00 zł

  Menu Nature Insect Mix (Versele-Laga) mix suszonych insektów to bogata mieszanka owadów na okres lęgowy oraz dla młodych dzikich ptaków.

 • VL- Mieszanka 4 pory roku dla dzikich ptaków 1kg

  VL- Mieszanka 4 pory roku dla dzikich ptaków 1kg

  7,00 zł

  Menu Nature 4 Seasons Blend (Versele-Laga) to różnorodna mieszanka nasion dla dzikich ptaków o średniej zawartości białka i tłuszczu. Może być podawana przez cały rok. Ta karma przyciąga różne gatunki ptaków.

 • Nasiona o wysokiej zawartości odżywczej 1kg
  • Nowy

  Nasiona o wysokiej zawartości odżywczej 1kg

  13,00 zł

  Menu Nature Superseeds (Versele-Laga) to wysokiej jakości mieszanka nasion o wysokiej wartości odżywczej, które ptaki kochają. Z konopiami, murzynkiem, nasionami sezamu i nasionami słonecznika. Może być stosowany jako dodatek do każdego rodzaju sypkiej karmy.

 • NUTRIBIRD F16 800g
  Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy

  NUTRIBIRD F16 800g

  17,00 zł

  NUTRIBIRD F16  (Versele-Laga) to pokarm (granulat) pielęgnacyjny dla ptaków owocożernych i owadożernych. Naukowo zatwierdzony skład dla m.in. trenorów, drozdów i sójek. Zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują Twoje ptaki. Całkowicie jadalny, zapobiega selektywnym zachowaniom żywieniowym.

 • Nutribird T16 granulat 2 kg ( Tukan,Turak)
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Nutribird T16 granulat 2 kg ( Tukan,Turak)

  55,00 zł

  NUTRIBIRD T16 (Versele-Laga) jest zbilansowaną kompletną karmą bytową dla tukanów, turaków i innych dużych owocożernych ptaków. Skomponowany naukowo granulat oparty został na wyselekcjonowanych zbożach i dużej zawartości świeżych owoców.

 • VL Uni komplet-granulat owoco i owadożernych 250g
  Ostatnie sztuki w magazynie

  VL Uni komplet-granulat owoco i owadożernych 250g

  9,99 zł

  NUTRIBIRD UNI KOMPLET (Versele-Laga) jest zbilansowaną kompletną karmą bytową i lęgową dla małych owoco i owadożernych ptaków. Skomponowany naukowo granulat oparty został na wyselekcjonowanych zbożach i dużej zawartości świeżych owoców.

 • ( struś,emu,nandu) 20 kg Garvo PROMOCJA
  Ostatnie sztuki w magazynie

  ( struś,emu,nandu) 20 kg Garvo PROMOCJA

  99,00 zł

   

  •  granulat dla dorosłych ptaków bezgrzebieniowych
  • Nadaje się do nandu, emu i strusi
  • z lekkostrawnymi muszlami ostryg
  • zapewnia zdrowe kości i mocne skorupki jaj
  • zapobiega selektywnym zachowaniom żywieniowym i marnowaniu żywności
 • VL-NutriBird Insect Patee 500g - Insekty

  VL-NutriBird Insect Patee 500g - Insekty

  13,00 zł

  ORLUX INSECT PATEE (Versele-Laga) to Kompletna karma dla wszystkich ptaków owadożernych. Zbilansowana pasza pełnoporcjowa z białkiem zwierzęcym i minimum 25% bezkręgowców.

 • Insekty PREMIUM+ spirulina 500g (Insect patee)

  Insekty PREMIUM+ spirulina 500g (Insect patee)

  22,00 zł

  Karma dla insektojadów i ziarnojadów w trakcie lęgów :50% insektów

  Skład: wyroby piekarnicze, i skorupiaki, sucszone insektycukry, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, nasiona, minerały

  Produkt rozważany 500 g 

  Skład jakościowy i certyfikat produktu na zdjęciu!

 • Insect patee premium 500g Nutribird SUPER PROMOCJA
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Insect patee premium 500g Nutribird SUPER PROMOCJA

  25,00 zł

  INSECT PATEE PREMIUM to kompletna karma dla wszystkich ptaków owadożernych. Zbilansowana pasza pełnoporcjowa z dużą ilością białka zwierzęcego i minimum 50% bezkręgowców.

 • Przysmak z biszkoptem i owoce dla papug 125g
  Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy

  Przysmak z biszkoptem i owoce dla papug 125g

  9,00 zł

  PRESTIGE SNACK PARAKEETS (Versele-Laga) Przysmak z biszkoptami i owocami dla papug to uzupełniająca karma dla średnich i dużych papug. Jest mieszanką nasion z dodatkiem owoców i jajek.

 • Versele laga Kolby dla papug 140g
  • Nowy

  Versele laga Kolby dla papug 140g

  9,00 zł

  PRESTIGE STICKS PARROTS (Versele-Laga) to opiekane w piecu kolby dużych papug. Stanowią naturalną, pełnowartościową przekąskę i uzupełnienie codziennej diety.

 • Kolby jagodowe dla kanarków 60g.
  Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy

  Kolby jagodowe dla kanarków 60g.

  6,00 zł

  PRESTIGE STICKS CANARIES FOREST FRUIT (Versele-Laga) Kolby jagodowe dla kanarków to opiekane w piecu kolby z nasionami oraz czarnym bzem, żurawiną i owocami dzikiej róży dla kanarków. Stanowią naturalną, pełnowartościową przekąskę i uzupełnienie codziennej diety.

 • Versele laga kolby z owocami dla egzotyki 60g
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Versele laga kolby z owocami dla egzotyki 60g

  7,00 zł

  PRESTIGE STICKS FINCHES EXOTIC FRUIT (Versele-Laga) to opiekane w piecu kolby z nasionami oraz ananasem, bananem, pomarańczą i mango dla małych ptaków tropikalnych. Stanowią naturalną, pełnowartościową przekąskę i uzupełnienie codziennej diety.

 • Versele laga mix 3 kolb dla papużek 90g

  Versele laga mix 3 kolb dla papużek 90g

  9,00 zł

  PRESTIGE STICKS BUDGIES TRIPLE VARIETY PACK (Versele-Laga) to zestaw trzech różnych opiekanych w piecu kolb dla papużek falistych: z miodem i smacznymi nasionami, z owocami egzotycznymi jak banan, ananas i mango oraz z owocami lasu, czyli czarnym bzem, żurawiną i dziką różą. Stanowią naturalną, pełnowartościową przekąskę i uzupełnienie codziennej diety.

 • Pagima Green- nasiona traw 750 g

  Pagima Green- nasiona traw 750 g

  49,00 zł

  Pagima Green utrzymuje ptaki w zdrowiu i aktywności oraz działa oczyszczająco na jelita, co skutkuje lepszym trawieniem.Pagima Green przypisuje się działanie zapobiegawcze przeciwko kilku rodzajom infekcji, które mogą zagrażać zdrowiu ptaków.Pagima Green jest bogaty w witaminy i błonnik, pachniemiąco i jest bardzo smaczny.Uważa się również, że zieleń Pagima wzmacnia naturalną odporność ptaków na wszelkiego rodzaju infekcje.

 • Delicha- nasiona traw 750 g

  Delicha- nasiona traw 750 g

  49,00 zł

  Floralia Delicha  750gr

  Nasiona Delicha to roślina zielna, która rośnie w Ugandzie. Chociaż jest to odmiana nasion podawana u wszystkich ptaków klatkowych. Ponieważ nie jest w żaden sposób poddawany obróbce chemicznej, w pełni zachowuje swoje wartości odżywcze. Czyste probiotyki w jego zawartości zapobiegają zaburzeniom układu trawiennego. Jest również naturalnym źródłem błonnika. Naturalnie zawiera żelazo, które jest niezbędne do transportu tlenu docierającego do płuc w całym ciele. Zapobiega zmęczeniu u ptaków. 

 • Foniopaddy -nasiona traw 1 kg

  Foniopaddy -nasiona traw 1 kg

  49,00 zł

  Foniopady to wyjątkowe nasiona dla ptaków o bardzo dużej wartości odżywczej : są uprawiane w Ugandzie.
  Mają niezwykłe właściwości - są naturalnym sposobem na skuteczne zwalczenie kokcydiozy u ptaków. Ponad trzyletnie badania udowodniły, że już po tygodniowym podawaniu foniopaddów badania odchodów ptaków nie wykazywały już kokcydiozy.

 • 534620 Dzikie ptaki 2 kg Garvo
  Ostatnie sztuki w magazynie

  534620 Dzikie ptaki 2 kg Garvo

  29,00 zł

  mieszanka uzupełniająca dla wszystkich dzikich ptaków

  • zróżnicowana mieszanka dla wszystkich ptaków ogrodowych
  • z ziarnami, nasionami i orzechami
  • nadaje się do karmienia przez cały rok
 • 338 Avifauna Europa 20 kg Vaesen
  Ostatnie sztuki w magazynie

  338 Avifauna Europa 20 kg Vaesen

  209,00 zł

  Vaesen 338:To mieszanka wysokiej jakości i czystości ziaren, jest dedykowana dla awifauny europejskiej. Specjalnie selekcjonowane drobne i miękkie nasiona idealnie nadają się do odchowu piskląt i młodych ptaków. Poprzez stosowanie karm dedykowanych dla ptaków uzyskujemy duże i zdrowe ptaki oraz lepsze wyniki hodowlane. Firma Vaesen poprzez wieloletnie doświadczenie i świetną jakość produktów sprosta wymaganiom każdego ptaka i hodowcy.

  Kompozycja

  Kanar, rzepak, siemie lniane, nasiona warzyw, murzynek, konopie, nasiona traw, perilla, nasiona białej sałaty, 

 • 44 Avifauna Europa TOP 20 kg Vaesen
  Ostatnie sztuki w magazynie

  44 Avifauna Europa TOP 20 kg Vaesen

  229,00 zł

  Vaesen 44:To mieszanka ogólna dla awifauny europejskiej o wysokiej jakości i czystości ziaren. Specjalnie selekcjonowane drobne i miękkie nasiona idealnie nadają się do odchowu piskląt i młodych ptaków. Poprzez stosowanie karm dedykowanych dla ptaków uzyskujemy duże i zdrowe ptaki oraz lepsze wyniki hodowlane. Firma Vaesen poprzez wieloletnie doświadczenie i świetną jakość produktów sprosta wymaganiom każdego ptaka i hodowcy.

  Kompozycja

  Nasiona kanaryjskie

  Rzepak

  Siemię nigerskie

  Konopie

  Siemię lniane brązowe

  Poręcz

  Dzikie nasiona

  Orchard

  Trawa

  Nasiona sałaty

  więcej znajdziecie na innych ogłoszeniach!

   

 • 253 Czyżyki "A. Stam" 15 kg Vaesen
  Ostatnie sztuki w magazynie

  253 Czyżyki "A. Stam" 15 kg Vaesen

  299,00 zł

  Vaesen 253:To mieszanka wysokiej jakości i czystości ziaren stworzona przez ,, A. Stama " czyli pioniera w hodowli czyżyków. Z racji doświadczenia stworzył mieszankę właśnie skomponowaną dla innych hodowców czyżyków. Specjalnie selekcjonowane drobne i miękkie nasiona idealnie nadają się do odchowu piskląt i młodych ptaków. Poprzez stosowanie karm dedykowanych dla ptaków uzyskujemy duże i zdrowe ptaki oraz lepsze wyniki hodowlane. Firma Vaesen poprzez wieloletnie doświadczenie i świetną jakość produktów sprosta wymaganiom każdego ptaka i hodowcy.

  Kompozycja

  Murzynek, nasiona trawy sadowniczej, nasiona sałaty, nasiona perilla, rzepak, nasiona cykorii, kanar, nasiona sezamu, wszystkie nasiona róż, konopie, chia, niebieskie ziarna maku, 

  więcej znajdziecie na innych ogłoszeniach!

 • 333 Czyżyki i Szczygły "Harry Slegers" 15 kg Vaese
  Ostatnie sztuki w magazynie

  333 Czyżyki i Szczygły "Harry Slegers" 15 kg Vaese

  259,00 zł

  Vaesen 333:To mieszanka wysokiej jakości i czystości ziaren, jest dedykowana dla Czyżyków i szczygłów. Specjalnie selekcjonowane drobne i miękkie nasiona idealnie nadają się do odchowu piskląt i młodych ptaków. Poprzez stosowanie karm dedykowanych dla ptaków uzyskujemy duże i zdrowe ptaki oraz lepsze wyniki hodowlane. Firma Vaesen poprzez wieloletnie doświadczenie i świetną jakość produktów sprosta wymaganiom każdego ptaka i hodowcy.

  Kompozycja

  murzynek, kanar, nasiona perilla, cykoria, nasiona sałaty, rzepak , nasiona warzyw, siemie lniane, nasiona traw, oset

 • 261 Grubodzioby Specjal 20 kg Vaesen
  Ostatnie sztuki w magazynie

  261 Grubodzioby Specjal 20 kg Vaesen

  299,00 zł

  Vaesen 261:To mieszanka wysokiej jakości i czystości ziaren, jest dedykowana dla Grubodziobów. Specjalnie selekcjonowane drobne i miękkie nasiona idealnie nadają się do odchowu piskląt i młodych ptaków. Poprzez stosowanie karm dedykowanych dla ptaków uzyskujemy duże i zdrowe ptaki oraz lepsze wyniki hodowlane. Firma Vaesen poprzez wieloletnie doświadczenie i świetną jakość produktów sprosta wymaganiom każdego ptaka i hodowcy.

  Kompozycja

  Krokosz

  Nasiona kanaryjskie

  Siemię nigerskie

  Płatki owsiane

  Siemię lniane brązowe

  Gryka

  Dzikie nasiona

  Słonecznik mały czarny

  Poręcz

  Ostropest

  Jagody jarzębiny

  Jagody jałowca

  Jagody czarnego bzu

  Ryż niełuskany

  Nasiona sosny

  Hempseed

  Sezam

  Nasiona warzyw

  więcej znajdziecie na innych ogłoszeniach!

 • 244 Dzwoniec 20 kg ,, Jean Jacobs" Vaesen
  Ostatnie sztuki w magazynie

  244 Dzwoniec 20 kg ,, Jean Jacobs" Vaesen

  299,00 zł

  Vaesen 244:To mieszanka wysokiej jakości i czystości ziaren stworzona przez ,, Jean Jacobs " czyli pioniera w hodowli dzwońców. Z racji doświadczenia stworzył mieszankę właśnie skomponowaną dla innych hodowców dzwońców. Specjalnie selekcjonowane drobne i miękkie nasiona idealnie nadają się do odchowu piskląt i młodych ptaków. Poprzez stosowanie karm dedykowanych dla ptaków uzyskujemy duże i zdrowe ptaki oraz lepsze wyniki hodowlane. Firma Vaesen poprzez wieloletnie doświadczenie i świetną jakość produktów sprosta wymaganiom każdego ptaka i hodowcy.

  Kompozycja

  Dzikie nasiona

  Siemię nigerskie

  Konopie

  Poręcz

  Nasiona kanaryjskie

  Siemię lniane brązowe

  Szczeć

  Nasiona sałaty

  Trawa sadownicza

  Cykoria

  Słoneczniki małe czarne

  więcej znajdziecie na innych ogłoszeniach!

 • 230 Kardynały Czerwone i Zielone JG 20 kg Vaesen
  Ostatnie sztuki w magazynie

  230 Kardynały Czerwone i Zielone JG 20 kg Vaesen

  299,00 zł

  Vaesen 230:To mieszanka wysokiej jakości i czystości ziaren, jest dedykowana dla Kardynałów. Specjalnie selekcjonowane drobne i miękkie nasiona idealnie nadają się do odchowu piskląt i młodych ptaków. Poprzez stosowanie karm dedykowanych dla ptaków uzyskujemy duże i zdrowe ptaki oraz lepsze wyniki hodowlane. Firma Vaesen poprzez wieloletnie doświadczenie i świetną jakość produktów sprosta wymaganiom każdego ptaka i hodowcy.

  Kompozycja

  Nasiona kanaryjskie

  Gryka

  Proso

  Rzepak

  Płatki owsiane

  Siemię lniane żółte

  Konopie

  Poręcz

  Słonecznik mały czarny

  Sosna Aleppo

  Sezam

  Dzikie nasiona

  Szczeć

  więcej znajdziecie na innych ogłoszeniach!

 • 5315 Sczygły i czyżyki 15 kg Garvo
  Ostatnie sztuki w magazynie

  5315 Sczygły i czyżyki 15 kg Garvo

  269,00 zł

  kompletna mieszanka z nasionami ostu i dużą ilością nasion nigru. 

  • specjalistyczna mieszanka nasion do szczygieł i czyżyków.
  • z nasionami ostu i dodatkowym siemię nigerse
 • 5345 Awifauna europjeska Woliera 20 kg Garvo
  Ostatnie sztuki w magazynie

  5345 Awifauna europjeska Woliera 20 kg Garvo

  199,00 zł

  kompletna mieszanina. Dla różnych wolier i dla wszelkiego rodzaju europejskich ptaków rodzimych

  • elitarna mieszanka nasion dla europejskich ptaków hodowlanych
  • idealny do wolier mieszanych
 • Granulat dla kosów,drozdów 1kg AviMax

  Granulat dla kosów,drozdów 1kg AviMax

  9,90 zł

  Avimax granulat
  to granulat dla kosów, drozdów, rudzików.  zbilansowany skład zapewni świetną formę przez cały rok.

  Skład jakościowy i certyfikat produktu na zdjęciu!

  Produkt rozważany

 • 106020 Wiewiórka 2 kg Garvo
  Brak na magazynie
  • Brak na magazynie

  106020 Wiewiórka 2 kg Garvo

  39,00 zł

  kompletna mieszanka warzyw z dodatkowymi witaminami i minerałami. Odpowiedni dla wszystkich wiewiórek

  • zróżnicowana żywność pochodzenia roślinnego
  • dla wszystkich dzikich i domowych wiewiórek
  • z dodatkowymi witaminami i minerałami
  • z nieobranymi nasionami i orzechami
  • stymuluje naturalne zachowania żywieniowe
 • Karma dla wiewiórek 2,1 kg
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Karma dla wiewiórek 2,1 kg

  45,00 zł

  Karma sypka dla wiewiórek wolnożyjących został opracowany tak,
  aby każdy z osobników znalazł odpowiednie i dostarczające energię pożywienie. Dopasowana do pokarmu jakim odżywiają się w środowisku naturalnym. Z dodatkiem smakowitych i zasobnych w energię orzechów. Karma idealna do dokarmiania wolnożyjących wiewiórek w parkach i lasach.

  Mieszanka paszowa uzupełniająca.
  Skład: kukurydza, nasiona słonecznika czarne, chleb świętojański suszony, sorgo czerwone, nasiona słonecznika paskowane, sorgo białe, owoc dzikiej róży, orzech ziemny, orzech laskowy. Składniki analityczne: białko surowe (ozn. Met. Kjeldahla) min. 8,7%, tłuszcz surowy min. 10,1%, włókno surowe max. 14,3%, popiół surowy max. 5,4%, wilgotność max. 12%.

 • Karma dla jeży 1,6 kg
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Karma dla jeży 1,6 kg

  49,00 zł

  Karma dla jeży wolnożyjących na 3 pory roku o wysokie zawartośći
  białek pochozenia zwięrzęcego, które są podstawą diety tych małych, dzikich ssaków. Dostarcza niezbędnych aminokwasów również dzięki obecności w składzie jajek oraz kwasów omega zawartych w łososiu. Dodatek ziół oraz warzyw wspomaga procesy trawienne.

 • VL-MN Słonecznik 7,5 kg

  VL-MN Słonecznik 7,5 kg

  49,00 zł

  (Versele-Laga) Nasiona słonecznika paskowanego . Może być traktowany jako samodzielna przekąska lub jako dodatek to każdego rodzaju sypkiej karmy. Podstawowy pokarm w konkurencyjnej cenie.