Ostatnie posty

Left Banner

Awifauna Europejska

Awifauna europejska to ptaki rodzinne zamieszkujące jak nazwa grupy ptaków mówi tereny Europy znane jako dzikie ptaki śpiewające. Do awifauny europejskiej należą takie gatunki jak szczygły , czyże , gile , dzwońce , krzyżodzioby ,drozdy , kosy czy wróble a to pewnie jeszcze nie wszystko. Ptaki hodowane w niewoli hodowcy często wyciągają całe mnóstwo różnych mutacji barwnych ale są też zwolennicy formy dzikiej czyli standardów. Ptaki te hodowane w klatkach czy wolierach pobierają karmę którą im podamy dlatego w odróżnieniu do ptaków żyjących na wolności firma Garvo i Vaesen opracowały specjalne dla hobbystów i hodowców starannie dobrane mieszanki dla awifauny europejskiej.

Szczygły ,Czyże czy Gile to chyba najbardziej popularne w hodowli gatunki a zarazem przepiękne ptaki o bardzo dużej różnorodności kolorystyki i mutacji .Aby te ptaki były w optymalnej kondycji i były przez cały rok w najlepszej formie hodowlanej ważne jest aby dostawały bardzo dobrze dobrane mieszanki nasion dla awifauny . Takie karmy dla awifauny posiada firma Garvo i Vaesen gdzie Vaesen ma w swojej ofercie karmy których skład układali przodownicy hodowli tych gatunków w niewoli.

Garvo i Vaesen posiadają w swojej ofercie karmy z najwyższej jakości wyselekcjonowanych ziaren i na przykład Garvo posiada karmę dla gili z jagodami jarzębiny którą te ptaki uwielbiają , jagody te są bogatym żródłem witaminy C która wzmacnia naturalną odporność.

Posted in: Awifauna Europejska

Skomentuj