O nas

Pasja do ptaków i troska o zwierzęta

Sklep ExoticFly powstał z pasji do ptaków, która łączy dwóch przyjaciół. Hodujemy Astryldy i Łąkówki Wspaniałe w różnych mutacjach barwnych, osiągając imponujące rezultaty hodowlane. Od kilku lat rozszerzamy nasze hodowle o wspaniałe gatunki miękkojadów, gromadząc pokaźną kolekcję tych pięknych stworzeń.

Założenie sklepu było naturalnym krokiem, by połączyć pasję z pracą i dzielić się z innymi naszą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy stworzyć miejsce, w którym hodowcy i miłośnicy ptaków znajdą nie tylko niezbędne artykuły, ale też fachowe doradztwo i wsparcie.

Szeroki wybór artykułów dla ptaków i nie tylko

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment artykułów do codziennej pielęgnacji, profilaktyki, leczenia i żywienia ptaków. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do hodowli egzotycznych ptaków, od kanarków i papug po miękkojady. Oferujemy karmy, ziarna, budki lęgowe, materiały do budowy gniazd, poidła, karmidła, minerały, witaminy, preparaty do higieny, profilaktyki i leczenia oraz klatki.

Przy wyborze asortymentu kierujemy się przede wszystkim:

  • - Doświadczeniem - sami jesteśmy hodowcami, więc doskonale wiemy, czego potrzebują ptaki.
  • - Jakością - gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, wybierając wyłącznie renomowane firmy i sprawdzone oraz bezpieczne marki.
  • - Dostępnością - dbamy o to, by każdy mógł znaleźć u nas wszystko, czego potrzebuje dla swojego ptaka, dlatego sprowadzamy również te produkty, których nie ma na polskim rynku.
  • - Konkurencyjnością - uważamy, że każdy zasługuje na to, by móc zapewnić swoim ptakom optymalne warunki życia, dlatego oferujemy przystępne ceny.

Poza asortymentem dla ptaków oferujemy również:

  • - Specjalistyczne karmy dla psów, kotów i innych zwierząt domowych
  • - Akcesoria i witaminy dla psów, kotów i innych zwierząt domowych

Zapraszamy do naszego sklepu!

Gwarantujemy, że u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swoich ptaków i innych zwierząt domowych. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Życzymy udanych zakupów!

Jakub & Andrzej | Team ExoticFly