Pronafit PRO-SMOKE 3 tabl. Świeca dymna na insekty

Pronafit PRO-SMOKE 3 tabl. Świeca dymna na insekty to tabletki do palenia Pronafit zawierają zioła i olejki eteryczne, dzięki czemu mają podwójny wpływ na dobrostan  ptaków lub małych zwierząt.

Nowy
0000001225
2 Przedmioty
Nie zwlekaj! Jedynie 2 sztuk w magazynie!
55,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Środek dezynfekujący

1 tabletka wystarcza na ok. 75m³!

Tabletki do palenia Pronafit zawierają zioła i olejki eteryczne, dzięki czemu mają podwójny wpływ na dobrostan  ptaków lub małych zwierząt.

Z jednej strony wykorzystuje się tzw. „kurację dymną” do odpędzania pasożytów (takich jak komary, wszy, ćmy i roztocza), podobnie jak „świeca na komary”, z drugiej działa pozytywnie oczyszczająco na drogi oddechowe, a tym samym zmniejsza ryzyko przeziębienia, zapalenia zatok, zapalenia oskrzeli, śluzu i tworzenia się śluzu (ornitozy).

Zwierzęta łatwo i bezpiecznie znoszą kąpiel dymną w swoim środowisku i poprawiają swoją witalność, co zauważalnie poprawia ich samopoczucie i wydajność.

Tabletki do palenia składają się z substancji pirotechnicznej zmieszanej z typowymi ziołami, które po zapaleniu spalają się powoli.

Po zapaleniu zioła parują i unoszą się do otaczającego powietrza. Po zetknięciu ze stosunkowo wilgotnym powietrzem w pomieszczeniu para kondensuje do cząstek o wielkości około jednego mikrona. To tworzy mgłę dymną. Dym rozchodzi się równomiernie w przestrzeni dzięki efektowi konwekcji. Ze względu na specyficzny skład Pro Smoke tworzy się warstwowa pokrywa chmur.

Tabletki do palenia Pro Smoke zawierają wyłącznie naturalne surowce! 

jest bezpieczna w towarzystwie ptaków.

Środki ostrożności:

1. Przed zapaleniem umieść Pro Smoke na kamiennej, kafelkowej lub glinianej misce, aby uniknąć przypalenia drewnianych podłóg lub desek.

2. Trzymaj płomień w pobliżu tabletki przez dłuższy czas, aż samo spalanie się rozprzestrzeni.

3. Po zgaszeniu tabletki należy odczekać co najmniej 15 minut przed jej dotknięciem i wyrzuceniem (duże wytwarzanie ciepła!).

Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku nieprawidłowego użytkowania. 

0000001225
Nowy
2 Przedmioty
Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: