ELEKTROLYT pies 500 ml

Do szybkiej regeneracji sił i zapobiegania odwodnieniu

Precyzyjnie wyliczony i sprawdzony w długim okresie stosunek substancji czynnych szybko i skutecznie pomoże psom w regeneracji sił po ciężkim wyścigu, wystawie, operacji czy innym obciążeniu fizycznym lub stresie. Pomaga w wyrównaniu płynów w komórce, do minimum skraca okres zmęczenia mięśni.

ELEKTROLYT jest bardzo skutecznym preparatem z zawartością elektrolitów, umożliwiającym bardzo szybkie i niezawodne przyjęcie kationów, anionów i łatwo przyswajalnych węglowodanów. Ma bezpośredni wpływ na rozmieszczenie płynów w organizmie i transmisję ładunków elektrycznych w mięśniach, a tym samym na większą wydajność. Przy obciążeniu skutecznie chroni przed ubytkiem elektrolitów z organizmu.

Nowy
0000000221
3 Przedmioty
Nie zwlekaj! Jedynie 3 sztuk w magazynie!
27,00 zł
Brutto

Skład:

witaminy

substancje mineralne

substancje naturalne, ekstrakt z ziół

uzdatniona woda pitna

Instrukcja podawania preparatu:

Podaje się do wody do pojenia lub na stały składnik dawki żywieniowej dzień przed zwiększonym wysiłkiem lub stresem, w dniu zwiększonego wysiłku i przez cały rok co najmniej 2x w tygodniu w celu zapobieżenia odwodnieniu organizmu. Jeśli nie jest podawany do wody do pojenia, trzeba zapewnić zwierzętom dostateczną ilość wody!

Preparat można łączyć i podawać jednocześnie z jakimkolwiek wyrobem marki BENEFEED®. Lista tych wyrobów znajduje się poniżej na tej stronie, jest tu jednak podane tylko jeden rodzaj opakowania każdego wyrobu. Inne opakowania znajdują się w odpowiedniej kategorii produktów.

0000000221
Nowy
3 Przedmioty
Komentarze (0)

15 innych produktów w tej samej kategorii: