Czas i koszty dostawy

Dbamy o to, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie. Dlatego pakujemy nasze produkty w wysokiej jakości opakowania kartonowe, foliopaki lub koperty bąbelkowe, dostosowane do ich wielkości, masy i kształtu. Dodatkowo zabezpieczamy zawartość przesyłki folią bąbelkową, workami powietrznymi lub innym materiałem amortyzującym. W ten sposób zapobiegamy przesuwaniu się i uszkodzeniu produktów podczas transportu. Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia dotyczące pakowania, skontaktuj się z nami. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Czas dostawy

Zamówione produkty dostarczymy do ciebie w ciągu 48 godzin, jeśli są dostępne na magazynie. Jeśli nie, skontaktujemy się z tobą i poinformujemy o terminie realizacji. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zamówić coś specjalnego, zadzwoń do nas pod numer (+48) 726 063 160 lub (+48) 693 723 500. Chętnie ci pomożemy.

Koszty dostawy

Oferujemy Ci różne opcje dostawy, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz zdecydować się na dostawę kurierem InPost, który dostarczy Twoje zamówienie w ciągu 48 godzin od momentu nadania. Możesz też skorzystać z opcji odbioru osobistego w naszym sklepie w Rożnowie. W tym przypadku nie ponosisz żadnych kosztów dostawy, a Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w ciągu 24 godzin od złożenia. Pamiętaj, że przy płatności online musisz okazać dowód osobisty przy odbiorze. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące dostawy, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Przewoźnik Czas realizacji Koszt
Odbiór osobisty 24h Za darmo!
InPost Paczkomaty 24-48h od 19,50 zł
InPost Kurier 24-48h od 18,50 zł
InPost Kurier (za pobraniem) 24-48h od 19,50 zł