Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie przez bank internetowy, w oddziale banku lub na poczcie, wybierz tę opcję. Po złożeniu zamówienia, wyślemy ci e-mail z numerem konta, na który należy przekazać odpowiednią sumę. Gdy otrzymamy twoją wpłatę, przygotujemy twoje zamówienie do wysyłki.

Płatność za pobraniem

Jeśli wolisz zapłacić za zamówienie gotówką, możesz to zrobić przy odbiorze od kuriera. Wystarczy, że wybierzesz tę opcję podczas składania zamówienia.

Płatność szybkim przelewem online

Twoje płatności online są bezpieczne i szybkie dzięki naszemu partnerowi, usłudze imoje świadczonej przez ING Bank Śląski SA.

Płatność kartą

Jeśli masz przy sobie kartę płatniczą, możesz nią zapłacić za swoje zamówienie. Wystarczy, że wpiszesz jej numer, datę ważności oraz kod CVV. Płatność kartą jest szybka, bezpieczna i wygodna. Nie musisz martwić się o gotówkę ani o przeliczanie reszty.

Płatność BLIK-iem

Jeśli korzystasz z aplikacji bankowej, możesz zapłacić za swoje zamówienie BLIK-iem. To nowoczesny system płatności, który pozwala na regulowanie należności za pomocą smartfona. Aby zapłacić BLIK-iem, wystarczy, że wygenerujesz w aplikacji sześciocyfrowy kod i wpiszesz go na terminalu. Płatność BLIK-iem jest prosta, szybka i bezpieczna. Nie potrzebujesz do niej karty ani gotówki.