Pasożyty Worm cure 50 ml

Fitoterapia

Sposób użycia: 1 ml na 4 litry wody (7 dni)
Stosować maksymalnie przez 12 godzin dziennie. Maksymalnie 7 kolejnych dni.

Nowy
0000000672
1 Przedmiot
Nie zwlekaj! Jedynie 1 sztuk w magazynie!
88,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Worm Stop to suplement diety na bazie ekstraktów roślinnych, który zapewnia silną i naturalną barierę przed robakami. Robaki są powszechnymi pasożytami wewnętrznymi wśród gołębi, ptaków klatkowych i wolierowych.

Istnieje wiele gatunków robaków i nicieni, które mogą atakować ptaki w nieodpowiednich warunkach. Czasami może nawet doprowadzić do śmierci ptaka. Ten produkt składa się z różnych ekstraktów roślinnych, co wywołuje niechęć wśród robaków w jelitach ptaków.

Worm Stop jest produkowany z wyrafinowanej kombinacji różnych ekstraktów roślinnych i różnych fitochemikaliów (naturalnych chemikaliów roślinnych), które wywołują wstręt i odrzucenie wśród nicieni i robaków jelitowych. Produkt został przebadany i udowodnił swoją skuteczność wobec pasożytów wewnętrznych, a dzięki temu, że jest preparatem naturalnym i organicznym, jest całkowicie bezpieczny do stosowania w środowisku skrzydlatych zwierząt i nie powoduje skutków ubocznych. Te zalety wyróżniają produkt i sprawiają, że jest on naturalną i bezpieczną alternatywą w porównaniu ze stosowaniem konwencjonalnych środków chemicznych.

Ważna uwaga - oprócz leczenia i w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów bardzo ważne jest ścisłe utrzymanie higieny klatek i środowiska hodowlanego skrzydlatych zwierząt (zwłaszcza jeśli chodzi o uprawę w wolierach, w których podłogą jest naturalna gleba), aby zapewnić, że nie dojdzie do dalszej infekcji.

0000000672
Nowy
1 Przedmiot
Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: